Łatwe zamawianie:

  • Kupujesz wybierając ilość i dostępne opcje.
    Jeżeli wybrana wersja zaproszenia czy dodatków jest dostępna na stronie to zapraszamy do zakupu i wyboru wariantów bezpośrednio na stronie. Wszystkie informacje dotyczące zamówienia najlepiej przesyłać w formularzu dostępnym po zakupie. Jeżeli potrzebne są dodatkowe informacje, zawsze jesteśmy do dyspozycji info@napamiatke.pl
  • Po zakupie system automatycznie przesyła wiadomość potwierdzającą z linkiem do formularza zaproszenia lub dodatków. Prosimy o zamieszczenie wszystkich niezbędnych informacji, treści, danych do personalizacji jak i uwag  dodatkowych co do realizacji zamówienia. W formularzu można również zawrzeć informacje o dodatkach które mają być zamawiane nawet jeżeli jeszcze nie został dokonany konkretny wybór ilości.
  • Na podstawie danych formularza przygotowujemy projekty. Projekty zostają przesłane do uzgodnienia.
  • Po akceptacji projektów i weryfikacji płatności przystępujemy do realizacji zamówienia.
  • Zrealizowane i opłacone zamówienie wysyłamy w wybrany przy zakupie sposób.

Bardzo prosimy o korzystanie przy wysyłaniu wiadomości z jednego adresu e-mail, tego podanego w formularzu. I zamieszczanie zawsze w tytule numeru zamówienia. To zdecydowanie ułatwi sprawny kontakt i szybką realizację zamówienia.

Formularz zaproszenia:

formularz do zaproszenia

Formularz zaproszenia jest przygotowany do tego aby od razu przy zamawianiu podać ilości zaproszeń drukowanych na ślub i wesele oraz na sam ślub. A także wybranie opcji w jaki sposób mają być przygotowane zaproszenia niepersonalizowane (np. wykropkowane).

Daje to od razu możliwość zamówienia ilości zaproszeń z niewielkim zapasem do ewentualnego uzupełnienia. Ilość zamówień na dodruk wskazuje, że warto to przewidzieć. 

Formularz zaproszenia opcje zaproszenia na ślub i wesele / ślub:

Projekty:

Kilka informacji o poszczególnych czynnościach związanych z przygotowaniem  do druku w kategorii Zaproszenia:

  1. przygotowanie projektu – przygotowanie projektu czynność obejmująca rozmieszczenie w standardowy (czyli taki jaki znajduje się w ofercie danej kategorii produktu) sposób tekstów na szablonie graficznym produktu. Opracowanie projektu wykonywane jest w celu  wykonania produktu. Projekt nie jest składnikiem oferty i nie jest przedmiotem sprzedaży.
  2. adaptacja projektu graficznego – zaadoptowanie grafiki zaproszenia do zastosowania w innych oferowanych produktach polegające na utworzeniu szablonu graficznego. Nie obejmuje zmian w samej grafice.
  3. modyfikacja projektu graficznego – obejmuje dokonanie zmian w grafice projektu.

Ceny

Standardowy koszt adaptacji i przygotowania projektu:
Menu – 20 zł