Łatwe zamawianie:

 • Kupujesz wybierając ilość i dostępne opcje.
  Jeżeli wybrana wersja zaproszenia czy dodatków jest dostępna na stronie to zapraszamy do zakupu i wyboru wariantów bezpośrednio na stronie. Wszystkie informacje dotyczące zamówienia najlepiej przesyłać w formularzu dostępnym po zakupie. Jeżeli potrzebne są dodatkowe informacje, zawsze jesteśmy do dyspozycji [email protected]
 • Po zakupie system automatycznie przesyła wiadomość potwierdzającą z linkiem do formularza zaproszenia lub dodatków. Prosimy o zamieszczenie wszystkich niezbędnych informacji, treści, danych do personalizacji jak i uwag  dodatkowych co do realizacji zamówienia. W formularzu można również zawrzeć informacje o dodatkach które mają być zamawiane nawet jeżeli jeszcze nie został dokonany konkretny wybór ilości.
 • Na podstawie danych formularza przygotowujemy projekty. Projekty zostają przesłane do uzgodnienia.
 • Po akceptacji projektów i weryfikacji płatności przystępujemy do realizacji zamówienia.
 • Zrealizowane i opłacone zamówienie wysyłamy w wybrany przy zakupie sposób.

Bardzo prosimy o korzystanie przy wysyłaniu wiadomości z jednego adresu e-mail, tego podanego w formularzu. I zamieszczanie zawsze w tytule numeru zamówienia. To zdecydowanie ułatwi sprawny kontakt i szybką realizację zamówienia.

Formularz zaproszenia:

formularz do zaproszenia

Formularz zaproszenia jest przygotowany do tego aby od razu przy zamawianiu podać ilości zaproszeń drukowanych na ślub i wesele oraz na sam ślub. A także wybranie opcji w jaki sposób mają być przygotowane zaproszenia niepersonalizowane (np. wykropkowane).

Daje to od razu możliwość zamówienia ilości zaproszeń z niewielkim zapasem do ewentualnego uzupełnienia. Ilość zamówień na dodruk wskazuje, że warto to przewidzieć. 

Formularz zaproszenia opcje zaproszenia na ślub i wesele / ślub:

Projekty zaproszeń i dodatków:

Po dokonaniu zakupu z danych otrzymanych w formularzu przygotowujemy projekt zaproszenia.
Prosimy o zwrócenie uwagi jaki jest zakres przygotowania projektu.

Kilka informacji o poszczególnych czynnościach związanych z przygotowaniem do druku w kategorii Zaproszenia:

 1. przygotowanie projektu – przygotowanie projektu czynność obejmująca rozmieszczenie w standardowy (czyli taki jaki znajduje się w ofercie danej kategorii produktu) sposób tekstów na szablonie graficznym produktu. Przygotowanie projektu wykonywane jest w celuwykonania produktu. Projekt nie jest składnikiem oferty i nie jest przedmiotem sprzedaży.
 2. adaptacja projektu graficznego – zaadoptowanie grafiki zaproszenia do zastosowania w innych oferowanych produktach polegające na utworzeniu szablonu graficznego. Nie obejmuje zmian w samej grafice.
 3. modyfikacja projektu graficznego – obejmuje dokonanie zmian w grafice projektu.
 4. projekt indywidualny – wykonanie projektu na podstawie indywidualnych potrzeb zamawiającego. Czynności wykraczające poza “przygotowanie projektu” są wykonywane na podstawie indywidualnej wyceny

Warianty zaproszeń i dodatków:

Często pojawia się potrzeba wykonania zaproszeń w dodatkowym wariancie tekstowym czy językowym albo z dodatkową grafiką.
Aby ułatwić takie dodatkowe zamówienia uruchomiliśmy dodatkowe opcje uzupełniające do zaproszeń i dodatków ślubnych. Jest ona przydatna przy potrzebie zamówienia takiego wariantu zaproszenia. Przez to nie ma potrzeby dodatkowej wyceny.

Dodatkowe wersje tekstów, wersje językowe. Standardowo wykonujemy zaproszenia w jednej wersji językowej tekstu z jedną listą personalizacji i wariantami tekstowymi projektu – zaproszenie na ślub i wesele oraz zaproszenie na ślub (czyli bez tekstu o weselu czy przyjęciu). Jeżeli potrzebne jest utworzenie jeszcze dodatkowych wersji tekstu, list presonalizacji, dat, wariantów rozmieszczenia itp, prosimy o dokupienie dodatkowej opcji. opcje zaproszeń, opcje dodatków

 1. + dodatkowa grafika – Dopłata za adaptację projektu zaproszenia polegającej na zamieszczeniu dodatkowej grafiki dostarczonej przez kupującego.
 2. + wariant tekstu – Dopłata za warianty tekstu. Standardowo wykonujemy zaproszenia w wersji na ślub i wesele oraz ślub. Różniące się brakiem tekstu o informacji o weselu, potwierdzeniu przybycia. Jeżeli potrzebne jest utworzenie jeszcze dodatkowych wersji tekstu, prosimy o dokupienie dodatkowej opcji.
 3. + wersja językowa – Dopłata za wersje językowe.
 4. Dodatkowa lista personalizacji – Dodatkowa lista personalizacji w przypadku gdy dodatkowa wersja zaproszenia jest personalizowana.

Ceny za warianty są widoczne przy każdej opcji. Są doliczane i widoczne jako dopłata w koszyku.

Ceny dotyczące dodatków

Standardowy koszt adaptacji i przygotowania projektu:
Menu – 18 zł