Category kategorii: NieCoDziennik

Złote zaproszenia 2019

Nowość która w przyszłym tygodniu zagości w naszej ofercie. Zaproszenia z grafiką botaniczną i złoceniem. W najbliższym czasie pojawią się pierwsze projekty z grafiką “kreskową”. Zaproszenia kwadratowe w formacie 13×13 cm. Po rozłożeniu 13×26 cm. Zaproszeniom dedykujemy koperty kwadratowe o wymiarach 14×14 cm.

Nowe zaproszenia BOTA

Zaproszenia BOTA Zaproszenia drukowane na gładkim papierze o gramaturze 300g w kilku wersjach grafik botanicznych W standardzie dostępne będą z trzema wariantami tła. Wymiary zaproszenia złożonego 13×13 cm. Zaproszenia rozłożone 13×26 cm. Pasują do nich kwadratowe koperty o wymiarach 14×14 cm

Słodka winetka

“Słodka” winietka Nie słodzimy winietek :). Ale przygotowaliśmy winietkę specjalnej wielkości pasującej do torebki. Razem z torebką papierową białą lub z papieru kraft może to być nie tylko informacją o miejscu dla weselnych gości ale i “opakowaniem” słodkiego podziękowania. W ofercie pojawią się zestawy winietka + torebka.

Zaproszenie ślubne KWADRA

Zaproszenie ślubne KWADRA – na papierze eko Kraft z zewnętrznym dekorem w formacie zbliżonym do kwadratu.
Możliwe będzie wykonanie tego samego zaproszenia z różniącymi się formami kwadratowej karty, same karty w wariantach graficznych oraz zastosowanie dodatkowej wklejanej karty.

Zaproszenia BO eko nowa wersja.

Zaproszenia BO eko nowa wersja Zaproszenia BO eko kolejna wersja. Obok dotychczasowej wersji z papierem Kraft + białą kartą pojawi się nowe rozwiązanie. Zaproszenie BO z papierem Kraft i z kartą z kartonu eko. Rożni się co widać na zdjęciach również odcieniem mniejszej karty. Jest to widoczne szczególnie na zdjęciu obu wersji zaproszeń. Długo szukaliśmy […]

Polub nas, zobacz nowości.