Zaproszenia ślubne rustykalne cd..

Zaproszenia na wesele Eko

Zaproszenia ślubne rustykalne A6 cd..

Kolejne zaproszenia ślubne rustykalne w formacie A6. Tak jak w poprzednim przygotowana grafika daje możliwość wykonania dwóch wersji zaproszenia 1-kartkowego – jako zaproszenia na ślub / ślub i wesele. Ten sam projekt będzie również dostępny w wersji tylko do zaproszenia na ślub. Przy wyborze tylko wersji na ślub dla gości weselnych możemy wydrukować dodatkowe karty – zaproszenia na wesele, potwierdzenia, mapki … . Zaproszenia do wykorzystania bez przewiązywania, jak i do przewiązania sznureczkiem lub wstążką.


Nowe trendy wzornicze

Zmieniają się upodobania, zmieniają się również gusta estetyczne. Coraz częściej powracamy do ludowych czy wiejskich motywów. W sklepach można zauważyć je w formie grafiki na przedmiotach codziennego użytku – kubkach,zeszytach czy torbach, a nawet pościelach. Również i my odpowiadamy na wiodący trend, oferując zaproszenia ślubne rustykalne. Delikatne motywy roślinne sprawiają, że kartki wyglądają subtelnie, a jednocześnie wyróżniają się stylistyką spośród innych dostępnych na rynku.

Jak wyglądają zaproszenia ślubne rustykalne?

Zaproszenia ślubne rustykalne wykonane są na papierze typu kraft. Do niego przyklejona jest biała, gładka kartka z wydrukowaną treścią. Na życzenie Klienta możemy dołączyć kolejną z informacją o dacie, miejscu i godzinie ślubu, a także mapką z dojazdem. Oferujemy trzy wersje zaproszeń ślubnych rustykalnych. Ze sznureczkiem, którym można przewiązać papier, wstążką lub bez nich. Do każdego zaproszenia dołączamy kopertę wykonaną również z papieru typu kraft. To odniesienie do recyklingu charakteryzuje Parę Młodą jako miłośników ochrony środowiska.

Dbałość o szczegóły nadrzędnym celem

Nasze projekty są pod każdym względem dopracowane. Dbamy o spójność stylistyczną. Dobór papieru nie jest przypadkowy – kraft świetnie komponuje się z delikatnymi kwiatkami w kolorze pastelowym. Pomagamy dobrać odpowiednią czcionkę dekoracyjną, która dodatkowo ozdobi zaproszenia ślubne rustykalne. Nasi projektanci zwracają uwagę na każdy, nawet najdrobniejszy szczegół. Kompozycja nie jest przypadkowa. Symetria oraz rozkład treści zwracają uwagę na najważniejszy szczegół – imiona i nazwiska przyszłych małżonków.

Tradycja i nowoczesność w jednym

Ślub to ważne wydarzenie w życiu każdej Pary Młodej oraz jej najbliższej rodziny. Tego dnia przysięgają sobie wierność oraz wieczną miłość. Ta okoliczność wymaga odpowiedniej oprawy, zwykle delikatnej, w której dominującym kolorem będzie biały – tak samo jak biała jest suknia Panny Młodej i koszula Pana Młodego. Nie zapominając o tradycji, treść naszych kartek drukowana jest na białym papierze. Delikatne zdobienia dodają finezyjności i wpisują się w stylistykę ślubną. Jednak widoczny spod spodu papier typu kraft nadaje niecodziennego wyglądu. Takie rozwiązanie jest idealne dla tych, którzy chcieliby łączyć tradycję z nowoczesnością. To idealne rozwiązanie właśnie dla Was!

Czytelność i przejrzystość

Choć zawieranie ślubów ma długą tradycję, nie trzeba ograniczać się do utartych schematów w sferze organizacji, czy wyboru zaproszeń ślubnych. Cenione są wytworne zaproszenia ślubne rustykalne, których stylistyka nawiązuje do przeszłości, ale jednocześnie wykorzystuje nowoczesne wzory i pomysły, jak choćby dobór papieru typu kraft. Zdobienia nie przysłaniają najważniejszego – treści oraz czytelności. Dlatego nawet dekoracyjna czcionka nie utrudnia czytania – jest przystępna dla każdego odbiorcy.

Korzystna cena

Zdajemy sobie sprawę z tego, że organizacja ślubu oraz wesela pochłania nie tylko znaczną część czasu, energii, ale również pieniędzy (zarówno Pary Młodej, jak i rodziców obojga). W związku z tym chcieliśmy Państwu zaoferować artykuł w niewygórowanej cenie. Korzystna w stosunku do jakości cena zachęca wielu Klientów do kontaktu z nami.

Próbne zaproszenia ślubne rustykalne

Wasza wyobraźnia nie pozwala Wam zwizualizować zaproszeń ślubnych rustykalnych? Nic nie szkodzi. Proponujemy wysyłkę próbki do akceptacji. Liczy się dla nas zadowolenie Klienta oraz spełnienie jego oczekiwań względem naszych projektów. Chcemy, aby były tak samo wyjątkowe, jak uroczystość, której dotyczą – z tego względu angażujemy się w to, co robimy, dobierając odpowiednie techniki, materiały oraz kroje czcionek.