Zaproszenia ślubne złocone rustykalne

Zaproszenia na wesele

Zaproszenia ślubne złocone

Po wielu testach zaproszenia ślubne złocone trafiają do naszej oferty. To właśnie zaproszenia ślubne rustykalne doczekały się kolejnej wersji – z opcją złocenia. Jak widać na zdjęciu w tej wersji złocone mają być dane Państwa Młodych. Niebawem te zaproszenia pojawią się na stałe w napamiatke.pl. Opcja będzie również dostępna w wersji zaproszenia na ślub. Zaproszenia do wykorzystania bez przewiązywania, jak i przewiązane sznureczkiem lub wstążką.

W tej chwili to rozwiązanie będziemy wprowadzać dla zaproszeń rustykalnych A6 jak i w formacie 120×170.


Nie da się ukryć, że ślub jest jednym z najważniejszych wydarzeń w życiu człowieka. W tym dniu dwoje ludzi wiąże się ze sobą na całe życie, wyznaje miłość i obiecuje wierność. Sakramentalne „tak”, które pada na ślubnym kobiercu lub w obecności urzędnika zobowiązuje na całe życie. Ta okoliczność jest wyjątkowa nie tylko dla Pary Młodej, ale również jej rodziny, która wspólnie przeżywa wzruszenie oraz radość. Oni także biorą udział w przygotowaniach – a to pomagają wybrać garnitur czy suknię, a to organizują wynajem sali i kateringu.

Zaproszenie jako przedsmak

Ślub planowany jest z wyprzedzeniem, aby był czas na załatwienie formalności, zrobienie listy gości oraz wysłanie zaproszeń. To właśnie one stanowią przedsmak tego, co będzie na nich czekało podczas uroczystości. Kolorowe motywy sugerują poczucie humoru przyszłych małżonków, a tym samym informują, że na gości będzie czekała huczna zabawa weselna. Proste, klasyczne wzory mogą dawać do zrozumienia, że ślub będzie skromny, tradycyjny. Wyszukane motywy podsuwają myśl o tym, że uroczystość będzie jedyna w swoim rodzaju, a gusta Pary Młodej są wysublimowane.

Złocone napisy

Zaproszenia są tym elementem, na który zwraca się dużą uwagę. Gdy trafiają w ręce gości, zostają mimowolnie poddawane ocenie. W momencie, w którym informujemy kogoś o ślubie, często pada pytanie: jak wyglądają zaproszenia? Niekiedy stają się one również pamiątką na całe życie, szczególnie dla rodziców czy dziadków. Zaproszenia ślubne złocone z pewnością zachwycą gości swoją elegancją oraz wyszukanym motywem. Oferujemy kwiatowe wzory ze złoconym napisem wyróżniającym nazwiska Pary Młodej. Połączenie subtelnej grafiki z bogactwem złotego koloru sprawia, że zaproszenia ślubne złocone są wyrafinowane.

Jak wyglądają zaproszenia?

Napamiatke.pl wzbogaciło swoją ofertę o zaproszenia ślubne złocone. Wykonane na papierze typu kraft zapewniają wyjątkowy design. Wierzchnią warstwę tworzy biała kartka z wydrukowaną treścią, którą sami Państwo formułują. Nasze zaproszenia ślubne złocone mogą być dodatkowo ozdobione sznureczkiem lub wstążką przewiązywaną poziomo. Do zamówienia dodajemy również kopertę wykonaną z papieru typu kraft. Wykonujemy również zawieszki, winietki czy menu w tej samej stylistyce co zaproszenie.

Niestandardowe rozwiązania

Większość zaproszeń ślubnych drukowana jest na białym papierze. Oczywiście ten kolor kojarzy się z czystością oraz stanowi motyw przewodni uroczystości, jaką jest ślub. Wybór papieru typu kraft to wyszukana propozycja, wyróżniająca się na tle innych. Sugeruje, że Para Młoda ceni sobie niestandardowe rozwiązania. Oryginalny design z pewnością zachęci gości do tego, aby wzięli udział w uroczystości, być może także pobudzi kreatywność w temacie wyboru prezentów.

Projekt próbny

Zamawiając zaproszenia ślubne złocone, mają Państwo możliwość wyboru czcionki. Dekoracyjne, a może klasyczne? U nas znajdą Państwo bogaty wybór kroju pisma i dostosują go do własnych oczekiwań oraz gustu. Dbamy o dobrą komunikację z Klientem – na podstawie jego wskazówek tworzymy projekt, który oddajemy później do akceptacji. Oferujemy również druk próbny, a także gratisową personalizację.

Oryginalne połączenie

Zaproszenia ślubne złocone łączą w sobie tradycję z nowoczesnością. Z jednej strony napis ładnie się mieni, dzięki czemu kojarzy się z bogactwem oraz innowacyjnością, a z drugiej – nawiązuje do zamierzchłych, barokowych czasów, przesiąkniętych przepychem oraz złoceniami. Dbamy o to, aby nasze projekty były niepowtarzalne. Dzięki kreatywności udaje nam się tworzyć jedyne w swoim rodzaju zaproszenia ślubne złocone. Dbamy o szczegóły, dzięki czemu każda literka czy grafika dokładnie odwzorowuje nasz zamysł oraz jest wyjątkowo dopracowana w każdym calu.

Zapraszamy do współpracy

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że organizacja ślubu pochłania znaczną część budżetu – nie tylko Pary Młodej, ale również ich rodziców, dlatego nasze zaproszenia ślubne złocone wyróżniają się przystępną ceną, która będzie stanowiła miłe zaskoczenie dla zainteresowanych. Zachęcamy do obejrzenia naszej galerii i wyboru jednego z projektów.