Zaproszenia ślubne
Ślub

10 pomysłów na oryginalne zaproszenia ślubne

Organizacja ślubu i wesela to czas intensywnych przygotowań, w których każdy szczegół ma znaczenie. Jednym z najważniejszych elementów przygotowań jest zaproszenie. To właśnie ono pierwsze wprowadza naszych gości w klimat uroczystości, dlatego warto zadbać o to, by było oryginalne i niezapomniane. W tym artykule przedstawiamy 10 pomysłów na nietypowe zaproszenia ślubne, które z pewnością zrobią wrażenie na odbiorcach.

1. Zaproś gości na filmową premierę

Zaproszenia w formie biletów na filmową premierę z pewnością zrobią wrażenie na kinomanach. Wybierzcie plakat filmu, który kojarzy Wam się ze ślubem, lub stwórzcie własny, z Waszymi zdjęciami. W środku umieśćcie informacje o datce, miejscu i godzinie uroczystości.

2. Zaproś gości na piknik

Jeśli Wasze przyjęcie ma się odbyć w plenerze, zaproszenia w formie przypominającej kartkę z zaproszeniem na piknik będą idealne. Zestaw zaproszeń możecie ułożyć na wierzchu piknikowej koszy, a do każdego z nich dołączyć słodkie przysmaki lub napoje w puszce.

3. Zaproś gości na rewolucyjną uroczystość

Zaproszenia w stylu plakatu rewolucyjnego z pewnością zrobią wrażenie na gościach. Stwórzcie grafikę nawiązującą do radykalnej zmiany, jaką przyniesie Wasze wesele w Waszym życiu. Wewnątrz umieśćcie informacje o dacie, miejscu i godzinie uroczystości.

4. Zaproś gości do królestwa

Zaproszenia w formie skrzynki z przysmakami, które symbolizują królestwo, do którego zapraszacie swoich gości, z pewnością zostaną zapamiętane na długo. W skrzynce możecie umieścić słodkości lub inne drobne upominki.

5. Zaproś gości do ogrodu pełnego kwiatów

Zaproszenia w formie kopert z suszonymi kwiatami to idealny wybór dla par, które uwielbiają naturę. Wewnątrz koperty umieśćcie delikatny papier z wydrukowanymi informacjami o weselu.

6. Zaproś gości na plażę

Jeśli planujecie wesele na plaże, zaproszenia w formie muszli z piaskiem będą idealne. Wewnątrz muszli umieśćcie małą karteczkę z informacjami o weselu, a do każdej z nich dołączcie mały woreczek z piaskiem, który symbolizuje plażę.

7. Zaproś gości na karnawał

Zaproszenia w formie biletów na karnawałowe przyjęcie to doskonały wybór dla par, które chcą zaszaleć i zorganizować niekonwencjonalne wesele. Wewnątrz biletu umieśćcie informacje o dacie, miejscu i godzinie uroczystości.

zaproszenia slubne2 10 pomysłów na oryginalne zaproszenia ślubne

8. Zaproś gości do zaczarowanego lasu

Zaproszenia w formie pudełek z gałązkami drzewa i małymi motylkami to doskonały wybór dla par, które planują wesele w lesie. Wewnątrz pudełka umieśćcie delikatną karteczkę z informacjami o weselu.

9. Zaproś gości do podróży

Zaproszenia w formie paszportu to idealny wybór dla par, które uwielbiają podróże. Stwórzcie swoje własne paszporty z informacjami o weselu, a do każdego z nich dołączcie mały bagażnik, w którym znajdą się słodkości lub upominki.

10. Zaproś gości na balet

Zaproszenia w formie kartoników w kształcie baletowych butów z pewnością zrobią wrażenie na miłośnikach tańca. Do każdego kartonika dołączcie małą karteczkę z informacjami o weselu.

Powyższe pomysły to tylko namiastka możliwości, jakie dają oryginalne zaproszenia ślubne. Dzięki nim możecie wprowadzić Waszych gości w wyjątkowy klimat uroczystości i sprawić, że będą ją pamiętać na długo.

Dodaj komentarz